Октомври 23, 2018

Ботев загря за Черно море с успех срещу Ботев Гълъбово

12 Окт 2018 13:00

Ботев победи с 2:0 Ботев Гълъбово в контрола, която се игра на централния терен на клубната база на тима в Коматево.

В 12-та минута Ботев поведе, голът отбеляза юношата на клуба Слави Шопов, който с хубав удар от границата на наказателното поле реализира – 1:0.

В 15-та минута капитанът на Ботев Лъчезар Балтанов стреля от пряк свободен удар, но вратарят на гостите успя да улови.

В 40-та минута Диого Кампос вкара с гол долния ляв ъгъл на вратата на съименниците си от Гълъбово – 2:0.

В 70 мин. Димитър Тонев отправи много добър удар който щеше да влезне точно под гредата, но Пламен Колев с върха на пръстите изби в корнер.

Следващата събота от 17:15ч. Ботев приема Черно море.

Ботев: Мартин Димитров, Радослав Терзиев, Филип Филипов, Йордан Минев, Лъчезар Балтанов, Васил Шопов, Благовест Данчев, Станислав Шопов, Стивън Петков, Диого Кампос (Димитър Тонев)