Френската звезда Килиан Мбапе обясни защо е бил раздразнен при подновяването на играта в мача от втория кръг на груповата фаза на Световното първенството срещу Ирак, завършил 3:0 в полза на "петлите".
„Защо бях ядосан при рестарта? Частта от терена, в която атакувахме, беше напълно наводнена. Отне им около 20 минути да приведат в ред половината, където се защитавахме, но на нашата атакуваща страна почти нищо не беше направено. Просто исках и двете половини на терена да бъдат подготвени еднакво. Но вината не е тяхна, нищо страшно не се е случило“, коментира Мбапе пред "Екип".