Снимка: БГНЕС/EПA
Селекционерът на Англия Томас Тухел заяви, че няма как да се сърди на голмайстора на отбора Хари Кейн, който пропусна от чиста позиция да донесе победата на "трите лъва" в двубоя с Гана. Срещата между двата тима от втория кръг на група ''L'' приключи при нулево реми.
"Няма как да се сърдя на Хари. Обикновено това е гол за нас. Имахме двоен шанс да реализираме и щеше да бъде заслужено, но не успяхме. Знаехме, че ще бъде много трудно в този мач. Те играха още по-дефанзивно, отколкото в първия мач; защитаваха се в схема 4-5-1. Трябваше в някои моменти да проявим търпение. Мисля, че в края и на двете полувремена имахме добри положения, но това беше само в края на двете части.''