Джордж Ръсел спечели своята втора победа от началото на сезона във Формула 1, след като триумфира в надпреварата за Гран При на Австрия.
„Невероятно е да се върна на най-високото стъпало. Мина известно време, така че определено ще се насладя на тази вечер. Положихме големи усилия с моя екип да се върна в правия път след няколко сложни състезания. Макс и Ред Бул бяха невероятно бързи този уикенд, така че браво на тях. Трябваше да натискам във всяка една обиколка, знаех колко бързи са момчетата зад мен. Кими е невероятно бърз този сезон, така че във всяка обиколка аз гледах подреждането. И при двете спирания в бокса ние спряхме по-рано, така че знаех, че последният стинт ще бъде дълъг, но отборът го сметна перфектно“, каза Ръсел.