Манчестър Юнайтед с грешна стъпка срещу предпоследния

27 Апр 2024 19:39

Отборът на Манчестър Юнайтед не успя да победи Бърнли на ''Олд Трафорд'' в мач от 35-ия кръг на Висшата лига на Англия. Срещата между двата тима завърши при резултат 1:1.

''Червените дяволи'' се намират на шестата позиция в класирането с актив от 54 точки, а Бърнли е 19-и с 24 пункта.

Домакините поведоха в резултата в 79-ата минута, когато Антъни се възползва от голяма грешка в отбраната на гостите, стигна до топката на границата на пеналтерията и прати топката във вратата.

Гостите получиха дузпа в 87-ата минута след намесата на ВАР. Зад топката застана Зеки Амдуни, който не сбърка - 1:1.

За Манчестър Юнайтед предстои гостуване на Кристъл Палас, а Бърнли ще приеме Нюкасъл.

Резултати и голмайстори от останалите мачове от Висшата лига, играни по същото време:

Фулъм - Кристъл Палас 1:1
53' Родриго Муниз 1:0, 87' Шлуп 1:1

Нюкасъл - Шефилд Юнайтед 5:1
5' Ахмедходжич 0:1, 26' Исак 1:1, 54' Бруно Гимараеш 2:1, 61' Исак (дузпа) 3:1, 65' Осбърн (автогол) 4:1, 72' Уилсън 5:1

Уулвърхямптън - Лутън 2:1
39' Хи-Чан Хуан 1:0, 50' Тоти 2:0, 81' Морис 2:1